Правила надання фінансових послуг

Схеми кредитування представлені в п. 3.2 Положення про фінансові послуги Кредитної спілки «СуперКредит», що затверджене Протоколом № 44 від 07.10.2017 р. засідання спостережної ради кредитної спілки.

Положення про фінансові послуги Кредитної спілки «СуперКредит», що затверджене Протоколом № 44 від 07.10.2017 р. засіданням спостережної ради кредитної спілки.doc 

Додаток №1: Примірний договір № __ про залучення внеску (вкладу) члена кредитної спілки на депозитний рахунок на вимогу, на 2 аркушах.

Додаток №2: Примірний договір № __ про залучення строкового внеску (вкладу) члена кредитної спілки на депозитний рахунок, на 2 аркушах.

Додаток №3: Примірний Кредитний договір № __ про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що не підпадає під дію Закону України “Про споживче кредитування” (на 3 аркушах).

Додаток №4: Примірний Кредитний договір кредитної лінії № __ про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що не підпадає під дію Закону України “Про споживче кредитування” (на 3 аркушах).

Додаток №5: Примірний Додатковий договір про транш № ___ до Кредитного договору кредитної лінії № ___ про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту від __, що не підпадає під дію Закону України “Про споживче кредитування” (на 1 аркуші)

Додаток №6: Примірний Кредитний договір № __ про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (на 4 аркушах).

Додаток №7: Примірний Кредитний договір кредитної лінії № __ про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (на 4 аркушах).

Додаток №8: Примірний Додатковий договір про транш № ___ до Кредитного договору кредитної лінії № ___ про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту від ___ (на 1 аркуші).

Додаток №9: Примірний Кредитний договір № __ про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту іншим кредитним спілкам (на 2 аркушах).

Додаток №10: Примірний Кредитний договір кредитної лінії № __ про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту іншим кредитним спілкам (на 2 аркушах).

Додаток №11: Примірний Додатковий договір про транш № ___ до Кредитного договору кредитної лінії № ___ про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту іншим кредитним спілкам від ___ (на 1 аркуші).

Додаток №12: Примірний Додатковий договір № ___ до Кредитного договору кредитної лінії № ___ про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту від ___ (на 1 аркуші).

ЦЕНТРАЛЬНЫЙ  ОФіС :

Київ, проспект Григоренко Петра,

буд 39-Б, офіс 123.    ст.м. Позняки

(між ТЦ "ПІРАМіДА та "МЕТРО")

Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб: з 10:00 до 16:00
Нд: вихідний

-------------------------------

Відділення - індивідуальний графік роботи

Кредитний калькулятор

Сума кредиту:

На скільки місяців?


Сума кредиту: грн.

Сума по відсоткам: грн.

Сплата по грн./міс.

   

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

093-426-10-22

099-235-75-75

067-367-16-16