ПРАВИЛА НАДАННЯ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ:

Схеми кредитування представлені в п. 3.2 Положення про фінансові послуги Кредитної спілки «СуперКредит», що затверджене Протоколом № 1 від 01.01.2021 р. засідання спостережної ради кредитної спілки.
Положення про фінансові послуги Кредитної спілки «СуперКредит», що затверджене Протоколом № 1 від 01.01.2021 р. засіданням спостережної ради кредитної спілки

1. Примірний договір №__ про залучення внеску (вкладу) члена кредитної спілки на депозитний рахунок на вимогу.

2. Примірний договір №__ про залучення строкового внеску (вкладу) члена кредитної спілки на депозитний рахунок.

3. Примірний кредитний договір №__ про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту.

4. Примірний кредитний договір № __про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (кредитна лінія).

5. Примірний додатковий договір про транш № ____ до кредитного договору № ___ про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (кредитна лінія) від ___.

6. Примірний договір про споживчий кредит№___про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, загальний розмір за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати.

7. Примірний договір про споживчий кредит №___про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту.

8. Примірний договір про споживчий кредит №____ про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (кредитна лінія).

9. Примірний додатковий договір про транш № ___ до договору про споживчий кредит ____ про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (кредитна лінія) від ____.

10. Примірний кредитний договір № ____ про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту іншим кредитним спілкам.

11. Примірний договір кредитної лінії № ____про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту іншим кредитним спілкам.

12. Примірний додатковий договір про транш № ___до договору кредитної лінії № ____про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту іншим кредитним спілкам від ___.

 

Положення про фінансові послуги Кредитної спілки «СуперКредит», що затверджене Протоколом № 5 від 19.01.2020 р. засіданням спостережної ради кредитної спілки

1. Примірний договір №__ про залучення внеску (вкладу) члена кредитної спілки на депозитний рахунок на вимогу.

2. Примірний договір №__ про залучення строкового внеску (вкладу) члена кредитної спілки на депозитний рахунок.
3. Примірний кредитний договір №__ про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту.

4. Примірний кредитний договір № __про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (кредитна лінія)..

5. Примірний додатковий договір про транш № ____ до кредитного договору № ___ про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (кредитна лінія) від ___.

6. Примірний договір про споживчий кредит №___про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту.

7. Примірний договір про споживчий кредит №____ про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (кредитна лінія).

8. Примірний додатковий договір про транш № ___ до договору про споживчий кредит № ____ про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (кредитна лінія) від ____.

9. Примірний кредитний договір № ____ про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту іншим кредитним спілкам.

10. Примірний договір кредитної лінії № ____про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту іншим кредитним спілкам.

11. Примірний додатковий договір про транш № ___до договору кредитної лінії № ____про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту іншим кредитним спілкам від ___.

Вимоги до відповідних договорів, що приймаються кредитною спілкою у якості забезпечення за споживчим кредитом та/або укладення яких є умовою надання (подальшого обслуговування) споживчого кредиту:

- умови договорів поруки мають відповідати вимогам чинного законодавства, зокрема, статті 523, 553-559 Цивільного кодексу України.

- умови договорів застави мають відповідати вимогам чинного законодавства, зокрема, статті 523, 572-593  Цивільного кодексу України.

- поручителем та /або заставодавцем може бути цивільно правоздатна і дієздатна особа.

Можливість та порядок позасудового розгляду скарг споживачів фінансових послуг:

- у разі звернення споживача із відповідною скаргою до кредитної спілки, кредитна спілка має розглянути таку скаргу та надати споживачеві обґрунтовану відповідь на неї протягом 30 календарних днів від дати її отримання відповідно до законодавства;

- згідно вимог законодавства, зокрема, органами, які здійснюють державне регулювання ринків фінансових послуг, та їх посадовими особами, які здійснюють нагляд за додержанням законодавства про захист прав споживачів фінансових послуг, забезпечують реалізацію державної політики щодо захисту прав споживачів фінансових послуг у межах своєї компетенції, визначеної законом, у порядку, встановленому нормативно-правовими актами таких органів,  розглядають звернення споживачів фінансових послуг (у тому числі щодо наявності в договорах умов, що обмежують права споживачів фінансових послуг);

Наявність гарантійних фондів чи компенсаційних схем, що застосовуються відповідно до законодавства – гарантійні фонди та компенсаційні схеми, що застосовуються відповідно до законодавства, відсутні.

Архів Примірні договори від 19.01.2020 р. 
Архів Примірні договори від 13.05.2019 р. по 18.01.2020 р. 
Архів Положення  про фінансові послуги від 07.10.2017 р.
Архів Положення про фінансові послуги від 07.02.2017 р.
Архів Примірні договори від 07.02.2017 р.
Архів Примірні договори від 09.03.2017 р.
Архів Положення про фінансові послуги від 03.07.2017 р.
Архів Примірні договори від 03.07.2017 р.
Архів Примірні договори від 20.07.2017 р.

ЦЕНТРАЛЬНИЙ  ОФІС:
м.Київ, вулиця Жилянська, будинок 68, приміщення 321, кімната 3
(044) 585-55-82
Пн-Пт: з 09:00 до 17:00
Сб: з 09:00 до 15:00
без перерви
Нд - вихідний

-------------------------------

Відділення - індивідуальний графік роботи

   

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

093-426-10-22

050-388-19-48

067-367-16-16